Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

EFD Induction Sp. z o.o.

Generała Józefa Sowińskiego 3

Gliwice

Firma EFD Induction jest aktywna w dziedzinie grzejnictwa indukcyjnego od ponad 50 lat. Dzięki ciągłemu rozwojowi firma stała się liderem w Europie, i drugą firmą na świecie jako dostawca technologii nagrzewania opartych na grzejnictwie indukcyjnym. EFD Induction posiada biura sprzedaży, zakłady produkcyjne i ośrodki badawczo-rozwojowe, obejmujące zasięgiem cały świat. W 2008 roku powstał polski oddział EFD Induction w Gliwicach.

Podstawowe zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz dbałość o klientów pozyskanych
  • Reprezentowanie firmy i budowanie długofalowych relacji
  • Prezentacja oferty, negocjacja warunków i zawieranie umowy
  • Praca z systemem CRM
  • Realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • Determinacja w osiąganiu celów i realizowaniu zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski
  • Duża samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie oraz samodyscyplina
  • Umiejętność finalizacji sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych i ciągły rozwój

Ogłoszenie archiwalne