Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Głogów, Lubin, Bolesławiec, Lubań, Legnica, Jelenia Góra, Jawor, Wałbrzych, Świdnica, Kłodzko, Wrocław, Oleśnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-09-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma działająca w branży reklamowej poszukuje kandydata/ki na stanowisko:
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    ZADANIA:

    • sprzedaż powierzchni reklamowej do nośników zewnętrznych i Internetu na bazie stałych i nowych klientów w wyznaczonym regionie sprzedaży
    • reprezentowanie firmy w powierzonym regionie oraz opieka posprzedażowa nad stałymi i nowo pozyskanymi klientami

    OCZEKIWANIA:

    • doświadczenie w branży reklamowej (np. Yellow Pages lub sprzedaż B2B)
    • umiejętność samodzielnego organizowania pracy własnej
    • ukierunkowanie na wyniki i uczciwą sprzedaż
    • prawo jazdy i samochód
    • gotowość współpracy na bazie umowy o dzieło lub własnej działalności gospodarczej

    ZASIĘG DZIAŁANIA:

    • obszar województwa i ościennych miejscowości

    OFERUJEMY:

    • stały obszar sprzedaży z zainstalowanymi nośnikami zewnętrznymi
    • powtarzalność klientów do 70%
    • wynagrodzenie bazowe i premie
    • gratyfikację kwartalną za wyniki handlowe
    • stabilizację oraz wysokie i regularne zarobki
    • niezależność i swobodę w organizacji pracy własnej
    • szkolenie produktowe oraz opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia

    Strony, z którymi warto się zapoznać:
    www.sportpremium.pl , www.indexfirm.pl , www.indexfirm.pl/wspolpraca

    Poważnie zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji z nr referencyjnym PH-09/18
    przez przycisk "Aplikuj teraz" znajdujący się pod ogłoszeniem.

    *Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    *Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
    bottom