Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

WW EKOCHEM Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

WW EKOCHEM Sp. z o.o. Sp. k.

Akacjowa 1

Głogowo (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie relacji handlowych z nowymi klientami

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • wizyty handlowe

  • uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

  • negocjowanie warunków realizacji zamówień i kontraktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • umiejętności pracy w zespole

  • komunikatywność

  • samodzielność

  • znajomość języków obcych mile widziana

  • doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem

  • znajomość branży tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, komputer i samochód

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów składające się z części stałej oraz premii.

WW EKOCHEM Sp. z o.o. Sp. kom. w Głogowie dynamicznie rozwijająca się firma prowadząca działalność gospodarczą na krajowym i międzynarodowym rynku tworzyw sztucznych od 1999 r. w zakresie m.in.:

• produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych,

• przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych,

• remontów, napraw, serwisu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy