Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

LIFT.UP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gniezno, Kalisz, Konin, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań, Swarzędz, Śrem, Turek, Września, Jarocin (pow. jarociński)
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż zestawów fotowoltaicznych w sektorze B2C
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysoki standard obsługi klienta
  • Profesjonalne dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta
  • Codzienne raportowanie swoich działań

Nasze wymagania

  • Ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • Doświadczenie w sprzedaży - mile widziane
  • Umiejętność skutecznych negocjacji
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Brak elementu pozyskiwania klientów - handlowiec zawsze ma umówione 4-5 spotkań dziennie
  • Zarobki na poziomie od 12 000 PLN (stała podstawa 3000 - 4000 PLN oraz bardzo wysokie prowizje)
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon oraz tablet
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera rynku OZE
  • Profesjonalne szkolenia techniczne oraz sprzedażowe

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Przedstawiciel handlowy, Gniezno