Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Konin, Międzychód, Poznań, Trzcianka, Wolsztyn, Wronki, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsce pracy: Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Konin, Międzychód, Poznań, Trzcianka, Wolsztyn, Wronki

    Oferujemy

    ciekawą pracę i rozwój w firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku
    i dynamicznie rozwijającą się
    stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
    możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
    dużą samodzielność w działaniu
    i udział w ciekawych projektach
    …oraz bardzo dobrą atmosferę
    w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!
    wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

    Twoje przyszłe zadania:

    • Sprzedaż całego asortymentu oferowanego przez firmę na powierzonym regionie działania;
    • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych zarówno jakościowych, jak i ilościowych, indywidualnych oraz zespołowych;
    • Raportowanie aktywności, sprzedaży oraz informacji o potrzebach klientów w CRM;
    • Doradztwo i wsparcie techniczne klientów w wyborze produktów z asortymentu oferowanego przez firmę – analiza potrzeb klienta;
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy w pełnym zakresie potrzeb i oczekiwań klienta;
    • Przygotowywanie ofert handlowych;
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami;
    • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji, aktywne reagowanie na zmiany rynkowe i przekazywanie informacji do RKS i Centrali.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży w kanale tradycyjnym min. 2 lata;
    • Wykształcenie min średnie;
    • Doświadczenie w branży budowlanej będzie atutem;
    • Doświadczenie w branżach pokrewnych: budowlana konstrukcje, budowlana systemy ociepleń, budowlana HVAC/wentylacje, klimatyzacje, ogrzewanie, stolarka otworowa (okna, drzwi, bramy), meblarska (meble skrzyniowe, tapicerowane, ogrodowe, kuchnie), budowa maszyn i urządzeń, transportowa, utrzymania ruchu, inwestycyjna i automotive będzie atutem;
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;
    • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;
    • Umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej;
    • Wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych, zdobywania nowych klientów, budowania swojego portofolio klientów;
    • Umiejętności i doświadczenia w pracy pod presją czasu;
    • Prawo jazdy kat. B - czynne;
    • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office;
    • Znajomość obsługi programów typu CRM będzie atutem.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"