Przedstawiciel Handlowy

  • Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Konin, Międzychód, Poznań, Trzcianka, Wolsztyn, Wronki, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-30
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-08-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsce pracy: Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Konin, Międzychód, Poznań, Trzcianka, Wolsztyn, Wronki

    Oferujemy

    ciekawą pracę i rozwój w firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku
    i dynamicznie rozwijającą się
    stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
    możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
    dużą samodzielność w działaniu
    i udział w ciekawych projektach
    …oraz bardzo dobrą atmosferę
    w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!
    wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

    Twoje przyszłe zadania:

    • Profesjonalna obsługa Klientów w procesie sprzedaży w szczególności wsparcie przy wyborze produktów,
    • Realizowanie indywidualnego planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami pracy Przedstawiciela Handlowego i przy ścisłej współpracy z Działem Wsparcia Sprzedaży
    • Przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami,
    • Monitorowanie działań konkurencji oraz zgłaszanie propozycji nowych aktywności w ramach budowania sprzedaży do Przełożonego i Działu Wsparcia Sprzedaży
    • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz pozyskanych zamówień w systemie CRM
    • Poszukiwanie nowych Klientów

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w profesjonalnej obsłudze Klienta oraz sprzedaży,
    • Wykształcenia mi. średniego,
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej lub pokrewnej (np. konstrukcje, systemy ociepleń, HVAC/wentylacje, klimatyzacje, ogrzewanie, stolarka otworowa (okna, drzwi, bramy), meblarska, budowa maszyn i urządzeń, automotive),
    • Umiejętności nawiązywania kontaktów i efektywnej komunikacji,
    • Nastawienia na osiąganie celów
    • Samodzielności i determinacji w działaniu
    • Chęci poszukiwania i budowania kreatywnych rozwiązań
    • Motywacji do podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie technik sprzedaży
    • Czynnego Prawa jazdy kat. B

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"