Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Gniezno, Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Września, Jarocin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 23.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

od 2001 roku tworzymy zewnętrzne struktury sprzedaży dla liderów branży FMCG
W chwili obecnej do obsługi marek naszego klienta

Lidera w branży alkoholowej

producenta i dystrybutora najpopularniejszych marek alkoholi

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniezno, Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Września, Jarocin
Opis Stanowiska:
  • Bezpośrednia obsługa handlowa punktów sprzedaży detalicznej na powierzonym terenie
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców detalicznych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych na przydzielonym obszarze rynku
  • Zapewnienie właściwej ekspozycji towaru z użyciem materiałów POS i koordynacja działań promocyjnych w sklepach
Wymagania:
  • Umiejętności handlowe (min. pół roku)
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
  • Miejsce zamieszkania: w/w miejscowościach lub w ich okolicy
  • Prawo jazdy B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący)
  • Wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy obsłudze marek naszego klienta
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U.  z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się