Przedstawiciel handlowy

  • Września, Gniezno, Konin, Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.07.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 11.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FAMILY FOOD Sp. z o.o.

    właściciel marek: CENOS , POSTI , MIESZKO, O’sole, GALAXIA , PERGALE,

    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Miejsce pracy: Września, Gniezno, Konin, Kalisz i okolice

    Zadania:

    • Obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym
    • Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży oraz udziału w rynku
    • Egzekucja ustaleń centralnych oraz działania lokalne
    • Raportowanie wyników sprzedaży
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ekspozycję produktów

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego – branża FMCG będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B – codzienna jazda samochodem
    • Zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych
    • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Samodzielności w działaniu i umiejętności kształtowania czasu pracy
    • Znajomość podstawowych programów komputerowych Word, Excel, Outlook

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, tablet
    • Wynagrodzenie: stałe + premia uzależniona od wyników sprzedaży
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"