Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

PKiTJ Przemysław Kozubowski Tomasz Janczenia s.c.

  • Gołdap

    Gołdap, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Firma Fotowoltaika system w związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko Przedstawiciela handlowego, szukamy osób również bez doświadczenia z produktami technicznymi, jak i ogólnie pojętą sprzedażą, lecz ewentualne doświadczenie będzie dodatkowym plusem na początek współpracy.

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych na powierzonym obszarze

  • dbałość o rozwój firmy i jej wizerunek,

  • realizacja targetów sprzedażowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Zbudujesz, rozwiniesz i utrzymasz długofalowe relacje biznesowe w ustalonym rejonie - działamy na terenie województwa podlaskiego i warmińsko - mazurskiego

  • analiza wyników i monitorowanie potrzeb klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży

  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na ludzi.

  • ponadprzeciętna ambicja i inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność wyznaczania celów i ich realizacji,

  • rozwój osobisty,

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętność znajdowania rozwiązań w sytuacjach problemowych,

  • chęć rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności i wiedzy,

  • wysoko rozwinięte poczucie etyki pracy,

  • dyspozycyjność

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od wyników,

  • spersonalizowany program wdrożenia,

  • wsparcie merytoryczne wraz z przeszkoleniem produktowym,

  • indywidualną ścieżkę kariery,

  • możliwość awansu,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

  • występuje możliwość pracy z wykorzystaniem swoich narzędzi w zamian za atrakcyjniejsze warunki prowizyjne?

Poszukujemy właśnie Ciebie jesteś ambitny z pozytywnym nastawieniem do "zielonej transformacji" ?Jeżeli chcesz stać się częścią naszego zespołu zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji.

Fotowoltaika System to szybko rozwijająca się marka w branży odnawialanych źródeł energii. Systematyczny rozwój naszej ofert pozwala nam świadczyć usługi kompleksowo.

Działamy na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Nasze usługi obejmują doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wybierane przez nas komponenty instalacji fotowoltaicznych, są zawsze najlepszym, najbardziej zoptymalizowanym rozwiązaniem dopasowanym do Państwa potrzeb. Projektujemy i instalujemy systemy fotowoltaiczne przeznaczone dla gospodarstw rolnych, domów oraz firm. Państwo jako nasi klienci mają szansę na znaczne obniżenie swoich kosztów za energię elektryczną oraz zapewnienie sobie niezależności energetycznej na lata!

Przewiń do profilu firmy