Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

MAROL Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów na podległym obszarze oraz pozyskiwanie nowych

  • Regularne wizyty handlowe zakończone sprzedażą produktów

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem

  • Raportowanie wyników pracy

  • Reprezentowanie firmy na lokalnym rynku

Nasze wymagania

  • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spożywczej

  • Doskonała znajomość lokalnego rynku spożywczego

  • Przedsiębiorczość i umiejętności planowania własnego czasu pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy Kat B

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy

  • Programy wspierające realizację sprzedaży

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

  • System pracy umożliwiający samodzielność działania

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę

MAROL Sp. z o.o.

MAROL to firma z doświadczeniem w sektorze FMCG od 1992 roku. Jesteśmy głównym dostawcą asortymentu do sklepów sieci Chata Polska S.A., współpracujemy również z sieciami detalicznymi, sklepami indywidualnymi, hurtowniami i producentami. Obecnie posiadamy własne centrum dystrybucyjne oraz 3 oddziały regionalne. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów oraz intensywnie poszerzamy działalność zdobywając nowe rynki.

Przewiń do profilu firmy