Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

P.H.P. ICC Neskor Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnego marketingu w celu pozyskiwania nowych odbiorców
  • Pośredniczenie w sprzedaży towarów sprzedawanych przez Spółkę
  • Pozyskiwanie zleceń od odbiorców
  • Czuwanie nad windykacją należności od pozyskanych klientów za sprzedany im towar
  • Dbanie o dobry wizerunek Spółki (PR)
  • Monitorowanie w zakresie danych biznesowych kontrahentów (adresy, zmiana formy prawnej, nazwiska osób kontaktowych, czyli odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji zakupowych)
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Doradztwo produktowe w zakresie opakowań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość rynku opakowaniowego w Polsce (mile widziane)
  • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy i terminowość w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność współpracy w zespole i wymiany informacji
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca z miejsca zamieszkania (praca zdalna i w terenie) oraz brak rejonizacji targetu
  • Interesująca, pełna wyzwań praca dającą możliwość sprawdzenia swoich umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • Szkolenie wdrażające
  • Wynagrodzenie jakie otrzymują nasi przedstawiciele to kwoty od 3,5 do 12 tys. netto (bez górnego limitu)
  • Praca w przyjacielskiej atmosferze
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Elastyczne godziny pracy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenie wdrażające

P.H.P. ICC Neskor Sp. z o.o.

Firma działa w branży opakowaniowej i jest producentem m. in. pakowych taśm samoprzylepnych, także z nadrukiem oraz folii przemysłowych. Sprzedaż obejmuje całą Polskę, a lista klientów sukcesywnie się wydłuża, w związku z czym przedsiębiorstwo inwestuje w nowy park maszynowy.

Aplikowanie

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przedstawiciel handlowy, Gorzów Wielkopolski