Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

P.H.P. ICC Neskor Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnego marketingu w celu pozyskiwania nowych odbiorców

  • Pośredniczenie w sprzedaży towarów sprzedawanych przez Spółkę

  • Pozyskiwanie zleceń od odbiorców

  • Czuwanie nad windykacją należności od pozyskanych klientów za sprzedany im towar

  • Dbanie o dobry wizerunek Spółki (PR)

  • Monitorowanie w zakresie danych biznesowych kontrahentów (adresy, zmiana formy prawnej, nazwiska osób kontaktowych, czyli odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji zakupowych)

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Doradztwo produktowe w zakresie opakowań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Znajomość rynku opakowaniowego w Polsce (mile widziane)

  • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy i terminowość w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność współpracy w zespole i wymiany informacji

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca z miejsca zamieszkania (praca zdalna i w terenie) oraz brak rejonizacji targetu

  • Interesująca, pełna wyzwań praca dającą możliwość sprawdzenia swoich umiejętności

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

  • Szkolenie wdrażające

  • Wynagrodzenie jakie otrzymują nasi przedstawiciele to kwoty od 3,5 do 12 tys. netto (bez górnego limitu)

  • Praca w przyjacielskiej atmosferze

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • szkolenie wdrażające

Firma działa w branży opakowaniowej i jest producentem m. in. pakowych taśm samoprzylepnych, także z nadrukiem oraz folii przemysłowych. Sprzedaż obejmuje całą Polskę, a lista klientów sukcesywnie się wydłuża, w związku z czym przedsiębiorstwo inwestuje w nowy park maszynowy.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.