Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

MERKURY Spółka Akcyjna

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z obecnymi Klientami

  • negocjowanie warunków współpracy

  • windykacja należności

  • aktywna sprzedaż produktów dostępnych w ofercie

  • aktywny udział w procesie reklamacyjnym na drodze Klient-Firma

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysokie zaangażowanie w pracę,

  • samodzielność w działaniu oraz determinacja do osiągnięcia celów sprzedażowych,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,

  • uczciwość i odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania,

  • punktualność, rzetelność, dyspozycyjność

To oferujemy

  • miłą atmosferę

  • umowę o pracę lub umowę kontraktową (do wyboru)

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • ubezpieczenie grupowe (UNIQA)

  • PPK w PZU S.A.

  • możliwość zakupu produktów w cenie pracowniczej (ponad 5 000 produktów z kategorii kosmetyków, zdrowej żywności i innych)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Merkury to wiodący producent, importer i dystrybutor zdrowej żywności, leków i kosmetyków naturalnych zaopatrujący ponad 30.000 sklepów i sieci w całej Polsce. Nasz zespół liczy ponad 350 osób – kreatywnych, zaangażowanych, wyróżniających się pasją i profesjonalizmem. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom w ciągu niemal 20 lat przeobraziliśmy się z niewielkiej hurtowni farmaceutycznej w spółkę akcyjną działającą na terenie całego kraju.

Teraz i Ty możesz pracować z nami.

Przewiń do profilu firmy