Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Grupa Kapitałowa Inter Cars

6 0008 500 brutto / mies.
  • Olimpijska 44, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Olimpijska 44

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów

  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Budowanie relacji z Klientami opartych o partnerską współpracę

  • Raportowanie pracy w CRM

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego

  • Podstawowe obeznanie z budową pojazdów osobowych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowę B2B

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników

  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód

  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych, językowych, indywidualnie dobranych

  • Zniżki na asortyment dostępny w ofercie firmy

  • Zakres czasu pracy: od poniedziałku do piątku

O nas

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars S.A. jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.