Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

SOR-DREW S.A.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż specjalistycznych opakowań drewnianych na rynku B2B.
  • Pozyskiwanie nowych klientów z rynku krajowego i rynków zagranicznych.
  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami Firmy.
  • Fachowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych wyrobów.
  • Budowanie długofalowych relacji z najważniejszymi klientami.
  • Realizacja wybranych działań związanych z promocją firmy i oferty produktowej.
  • Udział w targach, konwencjach oraz innych imprezach handlowych i promocyjnych.
  • Monitoring działań sprzedażowych i promocyjnych konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów na rynku B2B.
  • Praktycznej znajomości zasad doradztwa technicznego na rzecz klienta.
  • Umiejętności sprzedaży produktów technicznych dla klienta profesjonalnego.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.
  • Umiejętności przygotowywania i prowadzenia prezentacji dla klientów.
  • Dyspozycyjności i doskonałej organizacji pracy własnej.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym.
  • Praktyki w realizacji samochodowych podróży służbowych.

Mile widziane

  • Wyższe wykształcenie techniczne, optymalnie inżynierskie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży opakowań: drewno, tektura, tworzywa.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
  • Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

Siedziba firmy: Zabrze

Obszar pracy mobilnej to województwa: dolnośląskie, opolskie, lubuskie, śląskie, wielkopolskie.

SOR – DREW S.A. to firma o rodzinnych tradycjach z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z metalu, drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.

Firma SOR-DREW S.A. posiada nowoczesny, wysoko wyspecjalizowany park maszynowy. Nasi klienci to firmy, których marki rozpoznawalne są na całym świecie. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach wg najwyższych światowych standardów.

Przedstawiciel handlowy, Gorzów Wielkopolski