Oferta pracy

PRACUJwSOPRO_TT
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Sopro Polska

Przedstawiciel Handlowy

Sopro PolskaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 sty 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów oraz planu sprzedaży,

  • regularnie wizyty w punktach sprzedaży detalicznej (PSD),

  • dbanie o właściwą ekspozycję produktów w punktach sprzedaży,

  • realizacja działań marketingowych i akcji promocyjnych,

  • organizowanie oraz prowadzenie szkoleń produktowych w punktach sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży w rynku tradycyjnym,

  • wykształcenia min. średniego,

  • znajomości zasad merchandisingu,

  • nastawienia na osiągnięcie celu, samodzielności oraz konsekwencji w działaniu,

  • znajomości pakietu MS Office,

  • prawa jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • praca zespołowa

  • program wdrożenia dla pracownika

Sopro Polska jest międzynarodowym koncernem, liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletny asortyment produktów do prac glazurniczych i budowlanych. Stosując konsekwentną strategię zarządzania marką staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Nasza niezawodność jest potwierdzona certyfikatami niezależnych i uznanych instytutów naukowych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje