Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Gorzów Wielkopolski, Krosno Odrzańskie, Nowa Sól, Sulechów, Sulęcin, Torzym, Zielona Góra, Żagań, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Słubice, lubuskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    ds. kluczowych klientów (m/f)
    Region: województwo wielkopolskie i lubuskie
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Krosno Odrzańskie, Nowa Sól, Sulechów, Sulęcin, Torzym, Zielona Góra, Żagań, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Słubice

    W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. kluczowych klientów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż w Polsce zachodniej (woj. wielkopolskie i lubuskie)

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywania długofalowych relacji
    • Rozwój sprzedaży u dotychczasowych klientów Würth Industrie Service
    • Obsługa kluczowych odbiorców w zakresie handlowym i logistycznym
    • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
    • Bliska współpraca z polskim oddziałem firmy, jak również z centralą w Niemczech

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B w obszarze produktów technicznych
    • Doświadczenie w sprzedaży elementów złącznych, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych lub produktów BHP będzie dodatkowym atutem
    • Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, lubuskie
    • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych w kraju i w razie potrzeby do centrali firmy w Bad Mergentheim (Niemcy)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
    • Silna motywacja do realizacji stawianych celów
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

    Oferujemy:

    • Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w grupie profesjonalistów w firmie o globalnym zasięgu. Würth Industrie Service GmbH & Co. KG z siedzibą w Bad Mergentheim w Niemczech i jest jednym z największych na świecie dystrybutorów przemysłowych.
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych: szkolenie w centrali firmy w Bad Mergentheim (Niemcy)
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim lub angielskim klikając w przycisk aplikowania.

    ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO

    ZESPOŁU!

    Würth Industrie Service GmbH & Co. KG należąca do Grupy Würth, jest dostawcą niezawodnych, zautomatyzowanych rozwiązań w obszarze dostaw części kategorii C do przedsiębiorstw przemysłowych.

    W tej dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Silny duch współpracy, dobre samopoczucie

    każdego pracownika oraz koleżeńska atmosfera są dla nas bardzo ważne. Właśnie dlatego z szacunkiem, uznaniem i wdzięcznością odnosimy

    się do wykonanej pracy. Warto poznać naszą firmę i jej pracowników!

    JA BYM TO ZROBIŁ

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    Würth Industrie Service GmbH & Co. KG • Nicole Fischbach • Industriepark Würth, Drillberg • 97980 Bad Mergentheim • T +49 7931 91-1933 • [email protected] • www.wurth-industry.pl