Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Goodenergy Sp. z o.o.O firmie

4 0008 000 brutto / mies.
  • Gostyń

    Gostyń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów

  • Bieżąca obsługa leadów

  • Zawieranie umów sprzedaży instalacji fotowoltaicznej

  • Realizowanie spotkań handlowych

  • Obsługa klientów

  • Koordynacja procesu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej

  • Ambicja i zaangażowanie

  • Nieprzeciętność, zaangażowanie i wytrwałość w działaniu

  • Samodzielne planowanie czasu pracy

  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji partnerskich z Klientami w terenie

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Chęć rozwoju osobistego i pozytywna energia

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej perspektywicznej branży w kraju

  • Najlepsze dostępne produkty na rynku potwierdzone licznymi certyfikatami

  • Wynagrodzenie w formie umowy o pracę (pełen etat + zus)

  • Wysokie nieograniczone prowizje od sprzedaży

  • Stabilność pracy i możliwości rozwoju

  • Gotowe plany i cele sprzedażowe

  • Pakiet szkoleń rozwojowych i branżowych (nie wymagamy doświadczenia w branży)

  • Brak nonsensów korporacyjnych i szybka ścieżka decyzyjna

  • Zarząd otwarty na sugestie i opinie pracowników

  • Pełne przygotowanie merytoryczne i sprzedażowe + opiekę dyrektora sprzedaży

  • Materiały marketingowe

  • Nowoczesne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, iPad, pozostałe narzędzia do pracy

  • Służbowe wyjazdy na prestiżowe konferencje w Polsce i poza granicami kraju

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • Samodzielne stanowisko i możliwość organizacji pracy we własnym zakresie.

Goodenergy Sp. z o.o.

Goodenergy to dynamicznie rozwijająca się polska firma z branży energii odnawialnej istniejąca od ponad 5 lat.

Stawiamy na innowacje, dlatego Nasza oferta zmienia się wraz z najnowszymi trendami, co pozwala nam zaproponować Klientom, najlepsze produkty na rynku. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych od planowania po wykonanie i niezbędną dokumentację. Posiadamy własne ekipy, własny sprzęt, szybkie terminy realizacji i rozwinięty system nagradzania.

Przewiń do profilu firmy

Wyślij swoje CV i pozwól nam skontaktować się z Tobą!

Szukasz nowego zajęcia i nie chcesz ograniczać swoich dochodów do najniższej krajowej? Nie masz doświadczenia w branży, ale z sukcesem sprzedajesz inne produkty?