Przedstawiciel Handlowy

  • Grodzisk Mazowiecki, Warszawa, Żyrardów, Wiskitki (pow. żyrardowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Matrix Pack PL Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki (okolice), Warszawa (okolice), Żyrardów (okolice), Wiskitki (pow. żyrardowski)
    Opis stanowiska:
    • Rozwijanie kontaktów handlowych,
    • Poszukiwanie nowych Klientów,
    • Przygotowywanie ofert handlowych na rynek krajowy i zagraniczny,
    • Raportowanie swojej pracy,
    • Odpowiedzialność za wysoką jakość obsługi Klienta,
    • Prowadzenie negocjacji z Klientami,
    • Udział w spotkaniach biznesowych oraz aktywne prowadzenie negocjacji handlowych z potencjalnymi oraz obecnymi Klientami.
    Wymagania:
    • Doświadczenie w zakresie sprzedaży B2B - mile widziane,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Studia wyższe mile widziane,
    • Dobra znajomość MS Office,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Dyspozycyjność,
    • Sumienność i dobra organizacja pracy.
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód,
    • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Atrakcyjne warunki współpracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.