Przedstawiciel Handlowy

  • Grójec, Radom, Szydłowiec, Białobrzegi, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 08.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma z branży spożywczej szuka Przedstawiciela Handlowego ds. Detalu

Miejsce pracy: Grójec, Radom, Szydłowiec, Białobrzegi

Opis stanowiska:

Szukamy osób otwartych, kreatywnych, wyróżniających się niebanalną osobowością, które razem z naszą firmą będą chciały dynamicznie się rozwijać. Zależy nam na kandydatach, dla których sprzedaż w sektorze FMCG nie ma tajemnic i chcą spełniać się w świecie sprzedaży.

Wymagania:
  • Wiedza i doświadczenie zdobyte w sektorze FMCG
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami spożywczymi, stacjami paliw, składami budowlanymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Nastawienie na realizację celów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych oraz atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Jasny i klarowny system premiowy pozwalający na znaczne zwiększenie  Twojego wynagrodzenia
  • Niezbędne narzędzia do pracy min. samochód służbowy i urządzenia mobilne
  • Współpracę opartą na partnerstwie
  • Systematyczne i profesjonalne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej