Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Młochów (pow. pruszkowski), Warszawa, Grójec, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy Przedstawiciela Handlowego do pracy w rejonie Młochowa / woj. mazowieckie.

    Miejsce pracy: Grójec, Warszawa, Młochów (pow. pruszkowski)
    AM/03011

    Główne obowiązki:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz ścisła współpraca z obecnymi klientami
    • Rozwój sprzedaży usług poprzez regularne wizyty u klientów
    • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami
    • Monitorowanie rynku

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B najlepiej w branży motoryzacyjnej
    • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
    • Umiejętność komunikacji i negocjacji
    • Zdolność do nawiązywania trwałych relacji biznesowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w znanej firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
    • Opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl