Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Gryfino

    Gryfino, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Współpraca z punktami detalicznymi na wskazanym terenie

  • Budowanie długofalowych relacji z detalistami

  • Edukacja Klientów w zakresie oferowanych produktów

  • Prezentacja produktów z portfolio firmy oraz pomoc w finalizacji sprzedaży

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

  • Potrafisz słuchać i odpowiadać na potrzeby Klienta indywidualnego i detalicznego

  • Praca z Klientem to Twój żywioł

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi

  • Potrafisz planować własną pracę, tak aby osiągać założone cele

  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Średnia miesięczna premia 2000 PLN brutto - uzależniona od indywidualnych wyników

  • Odpowiednie narzędzia: telefon, iPad oraz samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

  • Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, program lojalnościowy Adecco + Club

  • Bogaty pakiet szkoleń

  • Pracę ze znanymi markami lidera branży tytoniowej

  • Przyjazną atmosferę i środowisko sprzyjające własnej inicjatywie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy