Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy / Handlowiec

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "FOL-PACK" MARIUSZ KOŁODZIEJCZYKO firmie

  • Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Nałęczów, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Parczew, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Świdnik, Tarnogród, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec, Międzyrzec Podlaski, Piaski, Łaszczów

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży urządzeń do oczyszczania i dezynfekcji poszukuje osób na stanowisko:

Oczekujemy:

  • Wysokiego stopnia odpowiedzialności i wewnętrznej dyscypliny;
  • Kreatywności oraz wytrwałości w realizacji wyznaczonych celów;
  • Uczciwości oraz dobrej samoorganizacji;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Biegłości w obsłudze komputera (Windows, Microsoft Office);
  • Zaangażowania w realizacje wyznaczonych celów;.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji i podnoszenia kwalifikacji;
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych;
  • Atrakcyjne i poszukiwane produkty;
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz realizowanie planów sprzedażowo-marketingowych;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami firmy,

Miejsce pracy:

  • Praca zdalna;
  • Wizyty handlowe w zależności od potrzeb;
  • Home Office.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i listu motywacyjnego) wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy