Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy / Handlowiec

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "FOL-PACK" MARIUSZ KOŁODZIEJCZYKO firmie

  • Brusy, Bytów, Chojnice, Czarne, Czersk, Człuchów, Debrzno, Dzierzgoń, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Hel, Jastarnia, Kartuzy, Kępice, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Łeba, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo

  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży urządzeń do oczyszczania i dezynfekcji poszukuje osób na stanowisko:

Oczekujemy:

  • Wysokiego stopnia odpowiedzialności i wewnętrznej dyscypliny;
  • Kreatywności oraz wytrwałości w realizacji wyznaczonych celów;
  • Uczciwości oraz dobrej samoorganizacji;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Biegłości w obsłudze komputera (Windows, Microsoft Office);
  • Zaangażowania w realizacje wyznaczonych celów;.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji i podnoszenia kwalifikacji;
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych;
  • Atrakcyjne i poszukiwane produkty;
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz realizowanie planów sprzedażowo-marketingowych;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami firmy,

Miejsce pracy:

  • Praca zdalna;
  • Wizyty handlowe w zależności od potrzeb;
  • Home Office.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i listu motywacyjnego) wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy