Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Handlowiec

DORADZTWO GOSPODARCZE T MEDAJ I WSPÓLNICY Sp.J.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów

  • rozwijanie kontaktów z obecnymi klientami

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • udział w procesie sprzedażowym

  • raportowanie wyników pracy do zarządu firmy

  • realizacja powierzonych planów sprzedażowych

  • monitorowanie rynku, trendów i działań konkurencji

  • współpraca z zarządem, klientami i pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • komunikatywność, otwartość

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji

  • znajomość technik sprzedaży

  • orientacja na wyniki, determinacja w dążeniu do celu

  • systematyczność, pozytywne nastawienie

  • umiejętność prezentacji

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • dyspozycyjność, punktualność

  • rzetelność, zaangażowanie w pracę

  • gotowość do pracy w terenie

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • umowa o pracę lub współpraca B2B

  • doskonała atmosfera i duże możliwości rozwoju zawodowego

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania i wyjazdy integracyjne

  • samochód i telefon służbowy

Prosimy o przesłanie CV z numerem kontaktowym. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami celem umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Obecnie prowadzimy rekrutacje dla naszego klienta firmy, która specjalizuje się w fotowoltaice oraz pracach elektrycznych na obiektach użyteczności publicznej. Zależy nam na osobie otwartej i komunikatywnej, która nie boi się bezpośredniego kontaktu z klientem. Nie wymagamy znajomości branży. Planujemy zatrudnić trzech przedstawicieli handlowych, po jednej osobie dla województwa: dolnośląskiego, łódzkiego, wielkopolskiego.

Przewiń do profilu firmy