Przedstawiciel handlowy / Handlowiec

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2019-08-23
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2019-09-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do najlepszych

     Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Specjalista sprzedaży bezpośredniej- Fotowoltaika

    Obowiązki

    • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych indywidualnych oraz biznesowych.
    • Tworzenie baz klientów oraz sieci kontaktów.
    • Monitoring rynku, testowanie oraz wdrażanie pomysłów zwiększających sprzedaż.
    • Sprzedaż produktów firmy.

    Dlaczego warto ?

    • Zatrudnienie na umowę o pracę lub na podstawie umów B2B - Twój wybór.
    • Klarowny system premiowy oraz wysoka podstawa !
    • Szkolenia.
    • Brak limitu zarobkowego!
    • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy!
    • Możliwość implementacji własnych pomysłów!
    • Elastyczne godziny pracy!
    • Praca z dobrami luksusowymi!
    • Brak schematów korporacyjnych!
    • Dla osób z doświadczeniem w fotowoltaice - dodatkowy system premiowy !

    Wymagania

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży - warunek konieczny
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, relacji.
    • Zamiłowanie do sprzedaży, do pracy z ludźmi.
    • Orientacja na cele sprzedażowe, konsekwentność w realizacji działań.
    • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętności organizacyjne.
    • Wiedza z zakresu fotowoltaiki lub OZE będzie ogromnym atutem
    • Czynne prawo jazdy kat. B.
    • Wysoka kultura osobista, otwartość, komunikatywność, nienaganna prezencja.
    • Zaangażowanie i ogromne pokłady energii, szukamy osób z pozytywnym nastawieniem !
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Składając aplikację zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w aplikacji przez Fotovoltus Sp.z o.o. w szczególności na kontakt w celu przekazania informacji o dalszych etapach rekrutacji. Pełną treść polityki prywatności możesz zobaczyć klikając w link lub przechodząc na naszą stronę internetową.