Ta oferta pracy jest nieaktualna od 383 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Handlowiec

  • Mysłowice, śląskie
  • Specjalista
  • 21.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Carbon Spółka Akcyjna

    Firma działająca w obszarze sprzedaży wyrobów hutniczych oraz węgla,
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mysłowice
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • opieka nad bieżącymi Klientami
    • koordynowanie procesu sprzedaży

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B
    • kreatywność, samodzielność i komunikatywność
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętności nawiązywania kontaktów
    • mile widziane doświadczenie handlowe

    Oferujemy:

    • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • premie adekwatne do uzyskiwanych wyników
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, komputer)

    Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny)
    za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".