Ta oferta pracy jest nieaktualna od 227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Handlowiec

  • Mysłowice, śląskie
  • Specjalista
  • 21.04.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Carbon Spółka Akcyjna

Firma działająca w obszarze sprzedaży wyrobów hutniczych oraz węgla,
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • opieka nad bieżącymi Klientami
  • koordynowanie procesu sprzedaży

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność, samodzielność i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności nawiązywania kontaktów
  • mile widziane doświadczenie handlowe

Oferujemy:

  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • premie adekwatne do uzyskiwanych wyników
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, komputer)

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny)
za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się