Ta oferta pracy jest nieaktualna od 220 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy – Handlowiec stacjonarny

  • Łomianki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELHURT Sp. z o.o.

    ELHURT sp. z o.o. jest dynamiczną firmą z 20-letnim stażem. Jesteśmy znanym i cenionym dystrybutorem w branży elektrotechnicznej. Należymy do ogólnopolskiej sieci Inter-Elektro oraz europejskiej Imelco, co daje nam bardzo stabilną i pewna pozycję na rynku nie tylko polskim ale i Europejskim. Sprzedajemy artykuły elektroinstalacyjne i oświetleniowe.

    W tej chwili poszukujemy godnych zaufania osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie ofert handlowych
    • sprzedaż produktów / realizacja zamówień
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • realizowanie planów i polityki handlowej firmy
    • opcjonalnie obsługa i sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego firmy

    Wymagania:

    • znajomość branży elektrycznej / elektrotechnicznej
    • doświadczenie w kontaktach handlowych
    • wykształcenie min. średnie (wskazane techniczne)
    • umiejętność obsługi komputera
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność nawiązywania kontaktów
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamika w działaniu, efektywność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • szkolenia branżowe i sprzedażowe
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem
    HANDLOWIEC + nazwę miasta
    klikając aplikuj