Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy Horeca

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    woj. mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • obszar wykonywania pracy: województwo mazowieckie
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju na rynku HoReCa
  • rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • ciągły rozwój kompetencji sprzedażowych

Nasze wymagania

  • entuzjazm i zaangażowanie w codziennej pracy z Klientem
  • doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem;
  • chęć rozwoju w sektorze HoReCa
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne, zarządzanie budżetem
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość MS Excel w stopniu dobry

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • służbowy samochód i inne niezbędne do pracy narzędzia (telefon, tablet)
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego
  • pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover
  • możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia na życie
  • zniżki na zakupy w MAKRO
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość korzystania z oferty funduszu socjalnego (np. dofinansowanie do wypoczynku)
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • bogatą ofertę dodatkowych programów szkoleniowych prowadzonych w naszej Akademii Inspiracji (https://www.akademia-inspiracji-makro.pl/)
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przedstawiciel handlowy Horeca, Warszawa