Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Hurtownia Fotowoltaiczna

SUNPROFI sp. z o.o.

5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych

  • realizacja planów sprzedaży

  • pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • aktywna współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość branży OZE

  • doświadczenie w branży elektrycznej/hydraulicznej mile widziane

  • predyspozycje handlowe

  • orientacja na maksymalizację zysku, nastawienie na sukces

  • przedsiębiorczość, energia, oraz decyzyjność w codziennej pracy

  • doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C minimum 2 lata

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność w realizacji zadań

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • posiadania czynnego prawa jazdy

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • podstawę oraz bardzo atrakcyjny system premiowy

  • pakiet szkoleniowy obejmujący wiedzę produktową, standardy obsługi klienta

  • konkursy motywacyjne i wyjazdy integracyjne

  • elastyczne godziny pracy

  • nieograniczony dostęp do wewnętrznych narzędzi informatycznych

  • niezbędne narzędzia do pracy tj. samochód z kartą floty, telefon, tablet

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dodatkowy budżet reprezentacyjny

O nas

SUNPROFI Sp. z o.o.

www.sunprofi.pl

www.sklep.sunprofi.pl

Jesteśmy hurtownią fotowoltaiczną z siedzibą w Lublinie o ogólnopolskim zasięgu.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy