Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

SapeyO firmie

4 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PRODUCENT I DYSTRYBUTOR CHEMII BUDOWLANEJ I GOSPODARCZEJ POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO:

TWOJE ZADANIA:

  • realizowanie polityki sprzedażowej firmy
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami na powierzonym terenie
  • raportowanie wizyt handlowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w obsłudze klienta B2B (mile widziane hurtownie drogeryjne, składy budowlane i sklepy wielobranżowe)
  • otwartości i komunikatywności
  • dobrej organizacji pracy
  • posiadania prawa jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • profesjonalne wdrożenie do branży i firmy
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód w segm.B/C, smartfon)
  • pracę w małym i młodym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B - przejrzyste zasady wynagradzania (podstawa + jasno sprecyzowana premia)
Jeśli interesuje Cię praca w nowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz
zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy