Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy – Instalacje OZE

  • Białystok, podlaskie
  • 15-001 Białystok, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków

    • Pozyskiwanie nowych klientów na wskazanym terenie
    • Utrzymywanie i dbałość o kontakty handlowe z już współpracującymi klientami
    • Sprzedaż produktów i obsługa posprzedażowa
    • Promowanie wizerunku Firmy na lokalnym rynku
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
    • Raportowanie wyników sprzedaży do Firmy

    Wymagania

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Mile widziane doświadczenie w branży energii odnawialnej (systemy solarne)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Zdolność szybkiego przyswajania nowych informacji
    • Znajomość technik handlu i marketingu
    • Dobra organizacja pracy
    • Dyspozycyjność
    • Kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie

    Oferujemy

    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, prowizja zależna od wyników sprzedaży
    • Samochód służbowy
    • Telefon komórkowy
    • Laptop
    • Miła atmosfera pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.