Oferta pracy

MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.

Przedstawiciel Handlowy – Instytucje Cywilne

MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 04 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż specjalistycznego oświetlenia na terenie Polski południowo-wschodniej

  • Opieka nad stałymi klientami B2B w celu zapewnienia optymalnych wyników sprzedażowych;

  • Proaktywne działania mające na celu pozyskanie nowych partnerów oraz dalszy rozwój sieci dystrybucji w branży BHP, przemysłowej oraz pożarniczej.

  • Budowanie i utrzymania długofalowych relacji z nowymi klientami firmy;

  • Identyfikacja nowych kanałów dystrybucji;

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów i działań konkurencji;

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych;

  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie kontraktów handlowych;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji z klientami;

  • Uczestnictwo w manewrach, konferencjach oraz imprezach targowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży technicznej;

  • Znajomości technik, metod sprzedaży oraz umiejętności prowadzenia negocjacji;

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem;

  • Nastawienia na osiągnięcie określonego celu;

  • Umiejętności samodzielnego planowania i organizacji pracy;

  • Otwartości na zmiany i kreatywności w poszukiwaniu nowych rozwiązań;

  • Biegłe posługiwanie się Internetem, komputerem oraz narzędziami pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) ;

  • Gotowość do podróży służbowych (50-80% czasu), czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym;

  • Nowoczesne środowisko pracy i przyjazną atmosferę;

  • Profesjonalne szkolenia;

  • Niezbędne narzędzia pracy -laptop, telefon oraz samochód służbowy

MACTRONIC to czołowy europejski producent i dystrybutor profesjonalnego oświetlenia przenośnego. Już od ponad 30 lat Mactronic zabezpiecza potrzeby najbardziej wymagających użytkowników światła takich jak wojsko, policja, służby ratunkowe oraz straż pożarna. Wiele modeli lamp i latarek marki Mactronic jest również dostępnych dla użytkowników realizujących swoje pasje takie jak wspinaczka górska oraz jazda na rowerze.

Przewiń do profilu firmy