Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - Inteligentne Domy FIBARO

STRATON Sp. z o.o.O firmie

6 00012 000 brutto / mies.
  • Zgoda 30E, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STRATON Sp. z o.o.

Zgoda 30E

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Interesująca Praca z Architektami oraz Projektantami wnętrz – lubisz takie wyzwania, masz takie doświadczenie ta praca jest Ciebie.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Indywidualnych, instytucjonalnych

  • Praca w biurze oraz w terenie – miasto Poznań i okolice,

  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów,

  • Budowanie trwałych relacji z klientami B2B (architekci, firmy wykonawcze, deweloperzy),

  • Realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pozyskiwania klientów oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów handlowych,

  • Determinacja i konsekwencja w dążeniu do celu i realizacji swoich obowiązków,

  • Praktyczna znajomość profesjonalnych technik sprzedażowych i negocjacji mile widziana,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wymagana znajomość obsługi komputera (znajomość Pakietu MS Office).

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży budowlanej, deweloperskiej, instalacyjnej, elektroinstalacyjnej,

  • Znajomość architektów oraz projektantów z branży,

  • Znajomość zagadnień: monitoringu, telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, nagłośnienia, inteligentnych instalacji, automatyki budynkowej,

  • Własny samochód.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Wysokie wynagrodzenie na poziomie 6-12 tyś. brutto,

  • Atrakcyjny system premiowania,

  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą oraz sprzedaż najnowszych rozwiązań technologicznych na rynku międzynarodowym,

  • Samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych i ich realizacja,

  • Profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Telefon, laptop oraz inne narzędzia pracy,

  • Możliwość samodzielnego kształtowania czasu pracy.

  • Benefity

  • Kontakt z Najnowszymi Światowymi Technologiami

  • Wysokie zarobki 6-10 tyś na rękę i więcej…

  • Praca w miłym, zgranym, kreatywnym zespole

  • Wspólne targi, konferencje, wyjazdy

STRATON generalny Dystrybutor FIBARO to firma sprzedająca i wdrażające najnowsze technologie związane z inteligencją budynków, automatyką budowlaną oraz nagłośnieniem obiektów. Wciąż rozwijamy bazę inwestorów oraz gamę produktów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez przycisk Aplikuj.