Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy – Inżynier sprzedaży

HEATPEX

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • podtrzymywanie zbudowanych relacji handlowych w zakresie podstawowej oferty produktowej

  • wdrożenie do sprzedaży nowej oferty firmy w zakresie rekuperacji

  • ustalanie warunków handlowych oraz prowadzenie niezbędnych negocjacji z Klientami

  • realizacja planów sprzedaży

  • prowadzenie szkoleń dla biur projektowych i pracowników działów sprzedaży współpracujących firm handlowych

  • przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • znajomość rynku branży instalacyjnej, preferowane wykształcenie wyższe techniczne – inżynieryjne

  • gotowość do częstych wyjazdów i umiejętności organizacji pracy

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

  • samochód klasy wyższej Opel Insignia

  • pakiet profesjonalnych szkoleń w kraju i za granicą

  • duża samodzielność w działaniu na podległym terenie

  • szkolenie w kraju i za granicą

HEATPEX

HEATPEX Sp. z o.o. - wiodący dostawca najwyższej jakości systemów instalacyjnych do szerokiego zakresu zastosowań w instalacjach wentylacyjnych (rekuperacja), ciepłowniczych i przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy