Przedstawiciel handlowy - Inżynier sprzedaży - Junior Key Account Manager

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-13
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-09-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nasz klient: Międzynarodowa firma (Innowacyjna technologia przemysłowa - jest Nr. 1 liderem w technologiach dla automatyki (High-Tech industrial machines) -

Numer jeden w udziale rynkowym na świat - Super High Tech industrial machines

Międzynarodowa firma (Innowacyjna technologia przemysłowa) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Inżynier ds. Sprzedaży Junior Key Account Manager. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0~2  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Please send English CV

Przedstawiciel Handlowy - Inżynier sprzedaży - Junior Key Account Manager  - Super High Tech industrial machines

Zadania:

  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach;
  • Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem końcowym
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami;
  • Bieżąca analiza rynku;
  • Po odbyciu kompleksowego szkolenia technicznego i handlowego, będziesz odpowiedzialny za zwiększenie naszego udziału w rynku w obrębie swojego terytorium sprzedaży poprzez tworzenie nowych możliwości współpracy w biznesie z potencjalnymi i istniejącymi klientami B2B
  • Przez prezentację naszych produktów, aktywną dyskusję i omawianie ich możliwości z klientem, będziesz w stanie zaoferować odpowiednio dobrane rozwiązania techniczne
  • Twoje działania promocyjne obejmą fascynującą gamę zastosowań w różnych branżach produkcyjnych, przetwórczych oraz instytucjach badawczych
  • Twoja inicjatywa w znajdowaniu nowych możliwości dla biznesu i rozwoju marki zostanie odpowiednio doceniona
  • Za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z klientami, których będziesz informować o naszych innowacjach technicznych.

Miejsce pracy: home office

Wymagania:

Wykształcenie wyższe
Minimum 0~2 lata doświadczenia, preferowane w sprzedaży B2B

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowych środowisku;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność, chęć do częstych wyjazdów służbowych;
  • interesujesz się technologią Właśnie rozpocząłeś swoją karierę zawodową lub masz nie więcej niż 5 lat doświadczenia (mile widziane pierwsze doświadczenie handlowe w kontaktach B2B)
  • Masz wysoką motywację do pracy w sprzedaży, jesteś proaktywny i lubisz osiągać założone cele.
  • Jesteś komunikatywny, zorientowany na klienta i w aktywny sposób potrafisz słuchać o jego potrzebach
  • Masz otwarty umysł i chętnie pogłębiasz wiedzę w dziedzinie nowoczesnych technologii

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i super nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Obiecującą ścieżkę kariery w środowisku B2B w międzynarodowej firmie
  • Regularne szkolenia dotyczące naszych innowacyjnych produktów oraz nieprzerwane wsparcie naszych trenerów mające na celu ulepszanie technik sprzedaży
  • Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, laptop, telefon oraz samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się