Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Inżynier Sprzedaży

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     KWANT
    HURTOWNIE ELEKTRYCZNE
     POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:
    Przedstawiciel Handlowy - Inżynier Sprzedaży
    Branża Elektryczna
    Rzeszów (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Pełna Obsługa klienta ofertowanie, przyjmowanie zamówień.
    • Doradztwo techniczne
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie stałych relacji z nimi
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w Hurtowni Elektrycznej ze znajomością aktualnych zagadnień z zakresu elektryki, automatyki oraz energetyki
    • Odpowiedzialność i pełne zaangażowanie w pracę
    • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność kosztorysowania

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzie do wykonywania w/w  pracy
    • Elastyczny czas pracy
    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )