Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Racibórz, Wodzisław Śląski, Czerwionka-Leszczyny, Rydułtowy, Radlin, Pszów, śląskie
  • Specjalista
  • 11.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO to wiodący producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych z sektora FMCG, który od 1986 roku dostarcza wyśmienite praliny i cukierki, w różnorodnych smakach, kształtach i formach podania, do 20 krajów Europy, Azji i Ameryki. Firma świadomie od lat stawia na strategię budowania i rozwijania marek silnie zakorzenionych w świadomości konsumentów. Nasze wyroby posiadają ugruntowaną pozycję rynkową zarówno w Polsce jak i zagranicą.

    Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsce pracy: Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory,, Racibórz, Wodzisław Śląski, Czerwionka-Leszczyny, Rydułtowy, Radlin, Pszów

    Zadania:

    • Aktywna sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy
    • Realizację planów sprzedażowych
    • Utrzymywanie efektywnych kontaktów z Klientami Detalicznymi i Hurtowymi w celu korzystnego kształtowania dystrybucji produktów na podległym terenie
    • Pozyskiwanie nowych Klientów
    • Bieżącą analizę rynku lokalnego i raportowanie wyników do przełożonego
    • Rozwój lokalnego rynku do jego maksymalnego potencjału

    Oczekiwania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie sprzedażowe we współpracy z Klientem Detalicznym poparte sukcesami sprzedażowymi (preferowana branża spożywcza - FMCG)
    • Nastawienie na realizację celów
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
    • Komunikatywność i przedsiębiorczość
    • Odpowiedzialność i rzetelność
    • Samodzielność, kreatywność i dynamizm w działaniu
    • Czynne prawo jazdy kat. B (minimum 2 lata)

    Oferujemy:

    • Motywacyjny system wynagrodzeń zależny od wyników pracy
    • Stabilną pracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy)
    Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie swojej aplikacji w siedzibie naszej Firmy lub przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Osoby zainteresowane prosimy o zaakceptowanie w formularzu aplikacyjnym poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO Wojciech Wojenkowski, ul. Podgórna 78, 87-300 Brodnica (Administrator) w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na podobne stanowisko. Oświadczam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz informacje o przysługujących mi prawach (tj. z art. 13 RODO), które zostały zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym.”

    bottom