Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Bims Plus Górny Śląsk

  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie sieci kontaktów z potencjalnymi klientami,

  • pozyskiwanie klientów poprzez aktywne działanie na podległym terenie,

  • utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami,

  • budowanie pozycji firmy poprzez najwyższą jakość świadczonego doradztwa i obsługi klienta,

  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z dedykowanym doradcą ds. technicznych,

  • profesjonalną obsługę inwestycji na terenie swojego działania,

  • realizację założonych planów sprzedażowych,

  • ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne/branżowe

  • min. 3-letnie doświadczenie handlowe, poparte dobrymi wynikami,

  • zapał do pracy i motywacja do ciągłego rozwoju zawodowego,

  • mile widziane doświadczenie w branży grzewczej, sanitarnej lub technicznej pokrewnej,

  • zdolność do łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej,

  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonego celu i duża samodzielność w działaniu,

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,

  • otwartość i predyspozycja do budowania pozytywnych relacji z klientami i dostawcami,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników,

  • pracę mobilną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole,

  • adekwatne narzędzia pracy – m.in. samochód, komputer, telefon,

  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu Biura w regionie,

  • efektywny program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych,

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • możliwość rozwoju kariery w strukturach naszej firmy,

  • owocowe dni,

  • dofinansowanie posiłków,

  • karty medyczne i Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • samochód służbowy

  • ubezpieczenie medyczne

  • Multisport

  • dofinansowanie posiłków

  • owocowe dni

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi Pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy