Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Pińczów, Włoszczowa, Suchedniów, Połaniec, Opatów, Sędziszów, Stąporków, Kazimierza Wielka, Ożarów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

    „Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”

    Aby nadal wypełniać tą misje przeprowadzamy rekrutację na stanowisko

    Miejsce pracy: wybrany region na terenie Polski

    Opis stanowiska:
    • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży kosmetyków kolorowych,
    • Realizowanie założonych celów sprzedażowych,
    • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój potencjału Klientów istniejących,
    • Kreowanie dobrego wizerunku firmy,
    • Bieżące analizowanie sprzedaży i raportowanie wyników.
    Poszukujemy osób:
    • otwartych na ludzi, pomysły i zmiany,
    • jednocześnie nastawionych na relacje oraz cel i wysokie rezultaty,
    • efektywnie zarządzających własnym czasem i dobrze zorganizowanych,
    • posiadających doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C,
    • które dobrze czują się w branży kosmetycznej,
    • wyłącznie pozytywnie nastawionych do  Klientów i wykonywanej pracy,
    • czerpiących przyjemność z budowania długotrwałych relacji z Klientami

    Cenimy ludzi przedsiębiorczych, dlatego chętnie współpracujemy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

    Oferujemy:

    • szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków kolorowych w ofercie,
    • stabilne zasady współpracy i zatrudnienia,
    • jasne zasady wynagrodzenia,
    • motywujący system wynagrodzenia,
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy oraz samochód służbowy)
    • przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na innowacje,
    • szkolenia produktowe oraz szkolenia z kompetencji miękkich,

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz

    Ponadto do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 88”.