Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Suchedniów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów, Jędrzejów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-05-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma WELMAS powstała w 2008 roku. Zajmuje się dystrybucją poduszek, kołder i materacy profilaktyczno-rehabilitacyjnych.

    Miejsce pracy: Jędrzejów, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Suchedniów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie prezentacji produktów w trakcie spotkań z klientami,
    • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • aktywna sprzedaż,
    • teren pracy do 100 km od miejsca zamieszkania,

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista,
    • wykształcenie min. średnie,
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobrej organizacji pracy własnej,
    • prawo jazdy kat. B,

    Oferujemy:

    • szkolenia produktowe, sprzedażowe od podstaw,
    • wszystkie spotkania z klientami umawiane przez profesjonalny telemarketing,
    • samochód służbowy,
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
    • wysokie wynagrodzenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WELMAS S.C. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest WELMAS S.C. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
    bottom