Przedstawiciel Handlowy (k/m)

CEDC International

  • Gubin

    Gubin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o właściwą ekspozycję i ułożenie towaru u klientów zgodnie z firmowymi standardami i wytycznymi, które Ci przekażemy

  • koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach (m.in. kontrolowanie standardów merchandisingowych, programów i akcji trade marketingowych)

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (krótko oraz długoterminowych) u klientów detalicznych oraz w sieciach lokalnych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami, odpowiadanie na ich pytania oraz potrzeby

  • poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie odbiorców detalicznych

  • obserwacja oraz analiza rynku, prezentację trendów i przedstawianie własnych propozycji działań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • posiadasz min. roczne doświadczenie pracy w organizacji FMCG i wiedzę z zakresu standardów merchandisingowych

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

  • cechuje Cię zaangażowanie oraz chęć nauki

  • lubisz rozmawiać z innymi i potrafisz budować relacje z klientami

  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę

  • zależy Ci na rozwoju osobistym i pracy w firmie, która dba o przyjazną atmosferę pracy

To oferujemy

  • praca u lidera na rynku

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • szeroki zakres szkoleń

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, IPAQ)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja CV

2

Rozmowa rekrutacyjna z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży

3

Rozmowa rekrutacyjna z Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży

4

Złożenie oferty lub informacja zwrotna

Produkujemy i sprzedajemy cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent, Żytniówka i Rajska Cytrusówka będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z naszej oferty wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce oferujemy również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari).

Jesteśmy częścią Grupy Maspex – największej prywatnej polskiej firmy w branży spożywczej oraz jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do nas i zacznij karierę, która zaprocentuje!

Przewiń do profilu firmy