Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy (k/m)

FIRST DATA POLSKAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Akceptantów kart płatniczych,

  • aktywna sprzedaż usług First Data Polska dla biznesu w celu osiągnięcia ustalonych wyników sprzedaży,

  • opieka nad Kontrahentami z przydzielonego portfela.

Nasze wymagania

  • masz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B (usługi finansowe),

  • masz dobre zdolności negocjacyjne,

  • wyzwania motywują Cię i jesteś nastawiony/nastawiona na sukces,

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie.

Mile widziane

  • determinacja i samodzielność,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnym środowisku

  • dobre wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

  • możliwość dołączenia do dobrze ugruntowanego zespołu profesjonalistów i firmy, która jest liderem w branży płatniczej

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku

  • atrakcyjny pakiet Benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy