Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (K/M)

BABY DESIGN GROUP Sp.z o.o. Sp.k.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Miejsce: Region Północno - Wschodni

- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (krótko oraz długoterminowych),

- budowanie i rozwijanie relacji z klientami w kanale detalicznym,

- dbanie o właściwą ekspozycję produktów u klientów zgodnie z firmowymi standardami i wytycznymi,

- koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach (m.in. kontrolowanie standardów merchandisingowych, programów i akcji trade marketingowych),

- monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (znajomość branży dziecięcej, będzie dodatkowym atutem),

  • wysokie umiejętności w obszarze technik sprzedaży i negocjacji, wysokiego poziomu samodzielności i silnej orientacji na wynik,

  • umiejętności efektywnego budowania relacji biznesowych,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości i otwartości na nowe rozwiązania.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy