Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (k/m)

DYKA SP. Z O.O.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DYKA - Międzynarodowa Firma Produkcyjno-Handlowa. Jeden z wiodących europejskich producentów i dystrybutorów kompletnych systemów rurowych do instalacji wodno-kanalizacyjnych,
posiadający zakład produkcyjny na terenie Dolnego Śląska, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (k/m)
Miejsce pracy: Polska Północna

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży i zadań promocyjnych w Regionie.
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów.
  • Monitorowanie rynku, poszukiwanie nowych inwestycji i projektów.
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży towarów handlowych, ofertowanie.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie handlowe w sprzedaży materiałów budowlanych, preferowana znajomość branży wod-kan lub branży sanitarno – grzewczej.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Odpowiedzialność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem, znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy.
  • Możliwość szkoleń, poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.
  • Udział w programie doskonalenia umiejętności handlowych Sales Academy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, samochód służbowy).
  • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników
  • Pakiet socjalny oraz dodatkowy pakiet MyBenefit
Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie i spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie CV
(z dopiskiem PH Polska Północna) na adres:
Dyka Sp. z o.o
Ul. Belgijska 5
55-221 Jelcz-Laskowice
lub poprzez przycisk APLIKUJ.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dyka Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach, ul. Belgijska5. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected] Więcej informacji o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych otrzymasz po przesłaniu swojej aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy