Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy (K/M)

INEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozmów/negocjacji handlowych z Klientami

  • doradzanie i dopasowanie oferty INEA do potrzeb klientów

  • aktywna sprzedaż usług światłowodowych INEA – Door2Door

  • aktywne monitorowanie działań konkurencji

  • prezentowanie oferty klientom i realizowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • lubisz wyzwania :)

  • gotowość na sukces finansowy, a tym samym realizację celów

  • otwartość i komunikatywność

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • przejrzysty i bardzo korzystny system prowizyjny

  • elastyczny czas pracy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • pakiet szkoleń

  • rozwój osobisty

  • rozwój kompetencji miękkich

  • wsparcie marketingowe

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy