Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Agro Sznajder Sp. z o.oO firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
zatrudni

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie bazy klientów na podległym terenie
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji na podległym terenie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • podstawowej znajomości branży maszyn rolniczych
  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów
  • znajomości technik negocjacyjnych
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • udział w szkoleniach produktowych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Oferty prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.

KLAUZULA INFORMACYJNA

  • W przypadku wysłania aplikacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez spółkę Agro Sznajder Sp. z o.o. (ul. Towarowa 9, 10-416 Olsztyn) w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym dotyczącym wybranego przez Państwa stanowiska.
  • Podanie danych osobowych jest niezbędne do rozpatrzenia Państwa aplikacji. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych na potrzeby rozpatrzenia Państwa aplikacji jest zgoda.
  • Dostęp do Państwa danych osobowych będą mieć:
    • upoważnieni pracownicy spółki Agro Sznajder Sp. z o.o.;
    • pracownicy niniejszego portalu rekrutacyjnego w zakresie niezbędnym do jego obsługi.
  • Państwa dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego.
  • Przysługuje Państwu prawo do:
    • żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych;
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected];
    • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.
  • W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych mogą Państwo skontaktować się za pomocą adresu e-mail [email protected]
  • Państwa dane nie będą wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji. Oznacza to, że spółka Agro Sznajder Sp. z o.o. nie wykorzystuje systemów informatycznych, które przetwarzałaby Państwa dane osobowe i samodzielnie je analizowały w celu rozpatrzenia Państwa aplikacji w ramach postępowania rekrutacyjnego lub podejmowałyby decyzje o przyjęciu Państwa do pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy