Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa zamówień od firm wykonawczych i handlowych z branży budowlanej.

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

  • Codzienna współpraca z producentami materiałów budowlanych w zakresie pozyskania i obsługi firm wykonawczych.

  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań materiałowych i systemowych we współpracy z producentami.

  • Przygotowanie ofert handlowych, negocjacje handlowe i realizacje zamówień.

  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.

  • Realizacja planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Znajomość branży budowlanej konieczna.

  • Doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi konieczne.

  • Umiejętności handlowe, budowania relacji, komunikatywność, ambicja.

  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.

  • Znajomość środowiska MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od wyników.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Karty Multi Sport.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Przewiń do profilu firmy