Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Tarczyński S.A.

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Naszych Klientów w tzw. rynku tradycyjnym,

  • nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży,

  • monitorowanie lokalnego rynku,

  • utrzymanie standardów merchandisingowych,

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów,

  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG - warunek konieczny,

  • znajomość rynku handlu detalicznego oraz sieci lokalnych w regionie,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • znajomość etapów wizyty handlowej oraz technik sprzedaży,

  • wysokie kompetencje sprzedażowe,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji,

  • wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Przewiń do profilu firmy