Przedstawiciel Handlowy

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-10-11
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2018-10-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TO NIE BĘDZIE SPOKOJNA
    PRACA ZA BIURKIEM
    Poszukiwany

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Miejsce pracy: Kalisz (okolice)

    Twoje zadania

    • będziesz sprzedawał usługi INEA na najtrudniejszych terenach
    • prawie 100% czasu spędzisz w terenie docierając do klienta indywidualnego w formie D2D (odwiedzasz klienta w domu bez wcześniejszego umówienia
    • będziesz aktywnie monitorował działania konkurencji i osobiście współtworzył dedykowaną ofertę

    Mile widziane

    • to zadanie tylko dla najlepszych i najbardziej zdeterminowanych!
    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (D2D)
    • ogromna determinacja do ciężkiej pracy, ostrzegamy, że nie będzie łatwo
    • nastawienie na duży sukces finansowy, a tym samym na realizowanie celów

    PODEJMIESZ WYZWANIE?

    Mamy dla Ciebie

    • bazę adresów, gdzie mogą być świadczone usługi INEA
    • narzędzia pracy: smartfon, laptop i samochód
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych, bez których nie puścimy Cię w teren
    • cykliczne szkolenia sprzedażowe
    • mentora, który pokaże Ci realnie, jak wygląda praca w praktyce
    • dowolną formę współpracy (do wyboru: umowa zlecenie, umowa o pracę lub współpraca na własnej działalności)
    • podstawę plus niczym nieograniczoną prowizję sprzedażową
    • średnie wynagrodzenie na poziomie 5 - 6 tysięcy brutto
    • dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne
    • kartę Multisport i kafeterię MyBenefit
    • prywatną opiekę medyczną
    • najlepszy internet w okolicy, prawie za free! :)
    Benefity
    praca zdalna
    narzędzia pracy
    prywatna opieka medyczna
    karta Multisport

    CZEKAMY NA CIEBIE!